MiBRX

Seria sterowników modułowych od firmy Selec.

Kim jest Selec?

Indyjski producent Selec Controls powstał w 2000 roku i jest wiodącą indyjską firmą z branży elektroniki przemysłowej, który niemal z miejsca stał się również ogólnoświatowym dostawcą w dziedzinie badań i rozwoju elektroniki przemysłowej.

Filozofia, która doprowadziła do ich globalnej popularności to prokonsumenckie podejście, koncentrujące się na problemach i potrzebach klientów, dostarczając produkty, które cechuje najwyższa jakość i serwis. W rezultacie w ciągu swojej niedługiej działalności zdążył z niemałym sukcesem podbić ponad 75 krajów na całym świecie i Europie, w której główną, strategiczną siedzibę ma w Niemczech.

Bogate portfolio produktowe zbudowane zostało na wyjątkowych, innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązaniach, spełniających międzynarodową certyfikację. Znajdziemy tam kluczowe podzespoły dla automatyki przemysłowej, takie jak PLC i HMI, urządzenia do sterowania procesem, pomiarami elektrycznymi, zabezpieczeniami i przekaźnikami czasowymi.

Dowiedz się więcej.

O MiBRX:

MiBRX to czołowa seria sterowników modułowych od firmy Selec, skupiająca się na zapewnieniu najlepszego stosunku oferowanych możliwości do ceny. Dzięki unikalnej konstrukcji możliwe jest dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkowników. Selec przemyślał całą budowę zapewniając w prosty sposób możliwość rozbudowy swoich urządzeń dzięki dedykowanym modułom.

Dzięki unikalnej konstrukcji możliwe jest dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkowników. Selec przemyślał całą budowę umożliwiając w prosty sposób możliwość instalacji do swoich urządzeń dedykowanych modułów. Zadbano jednocześnie wygodny montaż sterowników, gdyż tu mamy opcje zamontowania zarówno w popularnym standardzie na szynie DIN, jak i na froncie szafy sterowniczej.

W przypadku modeli montowanych na szynę, mamy możliwość między innymi dodania, bezpośrednio na sterownik, wyświetlacza w jednym z dwóch rozmiarów, dając tym samym ogrom dodatkowych możliwości wizualizacyjnych.

Te wszechstronne sterowniki występują w wariantach posiadających 2, 4, oraz 6 slotów I/O cyfrowych i analogowych, a dodatkowo każdy z nich w standardzie posiada wejścia oraz wyjścia, a ich ilość i konfiguracja zależy od modelu sterownika. Kompaktowa obudowa posiada ponadto moduł NTC (czujnik temperatury) oraz zapewnia komunikację poprzez popularny w automatyce standard przesyłu danych między urządzeniami- port komunikacyjny RS-485, który stanowi warstwę fizyczną protokołów Modbus.

Seria MiBRX z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno w tych prostych, jak i średnio zaawansowanych aplikacjach, gdzie szczególny nacisk jest kładziony na optymalizację jakości i możliwości komponentów do ceny.

Nieocenioną wartością, którą otrzymujemy wraz z zakupem podzespołów Selec od krajowego partnera NM-D są bogate instrukcje i poradniki krok po kroku w języku polskim, wiele przydatnych przykładów aplikacyjnych wraz z kodami programu, wsparcie techniczne zespołu wykfalifikowanych automatyków i opiekę posprzedażową dla każdego klienta.

Technikalia:

Oferta Selec:

Automatyka przemysłowa i sterowanie

Pomiary elektryczne

Zabezpieczenia elektryczne

Jakość energii

Jakość energii

Zasilanie

.pdf

Katalog produktowy

W tym miejscu znajdziesz pełny katalog produktowy firmy Selec Controls wraz z pełną specyfikacją i kartą produktową.
Kliknij i poznaj pełne portfolio.

Certyfikacja:

Dane firmy:

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną

odpowiedzialnością Sp. k.

Adres: ul. Krzywoustego 12
81035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro obsługi klienta:

Tel: +48 58 688 87 00

e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 16:00 (PnPt)

Rachunki bankowe: 

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni

(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819