+48 882 454 426 biuro@nm-d.pl

Zdalny dostęp do maszyn. Wydajność w technologii chmurowej.

NM-D jako jedyny, oficjalny dystrybutor w Polsce ma zaszczyt zaprezentować markę IXON – innowacyjnego producenta rozwiązań chmurowych IIoT dla przemysłu.

Firma IXON jest producentem rozwiązań IIoT usprawniających zarządzanie instalacjami oraz maszynami i całymi liniami produkcyjnymi w przemyśle. IXON, z siedzibą w Holandii, powstał w 2014 roku. Od samego początku istnienia firmy celem nadrzędnym jest aby połączenie maszyny z chmurą było łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej dostępne dla konstruktorów i użytkowników maszyn. IXON Cloud jest obecnie jedną z najbardziej cenionych i łatwych w użyciu platform obsługi zdalnej i IIoT dla konstruktorów maszyn, integratorów systemów automatyki oraz użytkowników końcowych.
IXON oferuje kompleksowe rozwiązanie usługi zdalnego dostępu VPN, z możliwościami logowania i wizualizacji danych, alarmowania i wieloma innymi funkcjami.

Portfolio produktów IXON zawiera platformę IXON Cloud oraz IXrouter, czyli przemysłowy router VPN, który został specjalnie zaprojektowany w celu bezpiecznego łączenia się z maszynami.

IXON działa w ponad 100 krajach i obsługuje dziesiątki tysięcy użytkowników na całym świecie.

IXON dostarcza technologię, dzięki której producenci maszyn mogą skupić się na tym co robią najlepiej: rozwijać swoje produkty, zacieśniać współpracę z klientami końcowymi, a także świadczyć usługi serwisowe i z wyprzedzeniem przewidywać stany i sytuacje alarmowe.

IXON na próbę!

Przetestuj IXrouter oraz wszystkie funkcjonalności platformy IXON Cloud. Wypożycz zestaw startowy na 2 tygodnie bez żadnych zobowiązań. Uzyskaj zdalny dostęp do maszyny w kilka minut.

Pełna oferta IXON

Pełne portfolio IXON znajdziesz na naszym sklepie internetowym www.dystrybucja-automatyka.pl

Pierwsza na świecie przemysłowa platforma IoT niewymagająca pisania kodu.

IXON Cloud jest rozwiązaniem gotowym do natychmiastowego wdrożenia i sprawdzi się u każdego producenta maszyn. Dzięki rozbudowanym funkcjom IXON oferuje kompletne, sprawdzone i bezpieczne narzędzie do zdalnego dostępu i połączenia maszyny z platformą IoT na chmurze.
Odkryj wszystkie możliwości IXON Cloud i w pełni je wykorzystaj dla swojej organizacji. Rozwiązuj problemy dot. maszyn, szybciej i w sposób zdalny oferuj klientom dopasowane usługi: Rejestrowanie danych, wizualizacja, serwisy zdalne.
Optymalizuj swoje maszyny i sterowniki (PLC, HMI, roboty) i rozwijaj swoją działalność.
Utwórz bezpłatnie swoje konto IXON Cloud

Chmura jest to łatwy, bezpieczny i niezawodny sposób łączenia się z urządzeniami – zawsze i wszędzie. W łatwy sposób jeszcze podnieś jakość oferowanych usług i zwiększ możliwości maszyny, skracaj przestoje i zwiększaj produktywność.

IXrouter – router VPN

Urządzenie do zdalnego dostępu. Wybierz jak chcesz łączyć się z internetem (4G, Wi-Fi, Ethernet), zainstaluj IXrouter w maszynie i połącz go z PLC, HMI, Robotem, kamerą IP i innymi urządzeniami z interfejsem Ethernet i od teraz korzystaj ze wszystkich funkcji jakie daje IXON Cloud.

Wsparcie od Partnera IXON

Firma NM-D jako oficjalny partner IXON dysponuje wiedzą i zasobami w zakresie zdalnego dostępu. Sprawnie pomożemy przy wdrożeniu rozwiązania w Państwa projektach. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie i pokierujmy przy konfiguracji platformy IXON Cloud pod indywidualne potrzeby Państwa oraz Państwa klientów końcowych.

 

Napisz do nas.

Wyślij do nas krótką wiadomość, a niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Ul. Krzywoustego 12
81-035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro Obsługi Klienta

Tel: +48 58 688 87 00
e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 – 16:00 (Pn-Pt)

Rachunki bankowe

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni
(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819