OMRON

Innowacje poprzez rozwój

Korporacja OMRON to światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej, która została założona w 1933 w Kyoto w Japonii. Zapewniają rozwiązania najwyższej jakości i niezawodności w nawet najbardziej wymagających środowiskach produkcyjnych. Innowacyjne i skalowalne produkty firmy Omron obejmują gałęzie rozwoju z dziedzin takich jak:

Światowy lider automatyki:

OMRON posiada ponad 30,000 pracowników pracujących w 120 strategicznie rozlokowanych krajach i miastach na całym świecie, Europejskie biura posiadają swoje własne centra badawcze i fabryki, dostarczając pomoc techniczną do każdego kraju w Europie i na świecie. W połączeniu z rozległą siecią dystrybucji, dostarczają produkty dla całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Przez ostatnie 30 lat OMRON z powodzeniem spełniał wymagania rynku europejskiego osiągając średnio ponad 11% wzrostu w ciągu każdego roku w ostatnich 10 latach.

Profesjonalizm, ciągła innowacyjność, troska o klientów a przede wszystkim wysoka jakość produktów z całą pewnością pozwolą na utrzymanie, a może nawet na zwiększenie, tak wysokiego tempa rozwoju firmy.

Oferta:

Konfiguratory

Systemy sterowania

Komponenty przyłączeniowe

Systemy bezpieczeństwa

Platforma Sysmac

Oprogramowanie

Czujniki

Komponenty regulacyjne

Inspekcja i kontrola jakości