O nas,
o naszych nagrodach i wyróżnieniach

Rzetelna firma

Rzetelna Firma to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. Ułatwia on budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy, jako wiarygodnej i wypłacalnej. Uczestnicy  programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.
Certyfikat wydawany jest w formie tradycyjnej oraz w formie elektronicznej – aktualizowanej na bieżąco, dostępnej online. Dzięki temu stanowi on obiektywną informację o solidności i wypłacalności firmy.
Rzetelna Firma skupia już ponad 40 000 przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki.

Mocna firma godna zaufania

Certyfikat Firma Godna Zaufania jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci, a co się z tym wiąże kreowanie jego dobrego wizerunku. Potencjalny klient, który po raz pierwszy wchodzi do siedziby danej organizacji, nabierze zdecydowanie większego zaufania do przedsiębiorstwa, które zostało wyróżnione przez zewnętrzną, niezależną organizację, aniżeli do firmy nie posiadającej żadnych wyróżnień tego typu. Dzięki temu, podmioty mogące pochwalić się posiadaniem Certyfikatu Firma Godna Zaufania, postrzegane są przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie. Podobną rolę pełnią też naklejki, które mogą Państwo umieścić w samochodzie służbowym czy witrynie sklepowej. Zainicjowane przez rybnicką spółkę przedsięwzięcie ma na celu dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców z komunikatem, że dane przedsiębiorstwo zostało wyróżnione na tle konkurencji. Imago! Polska sp. z o.o. sp. k. przeznacza duże nakłady finansowe na promocję podmiotów zrzeszonych Certyfikatem Firma Godna Zaufania. Podstawą działań budujących ich wizerunek jest elektroniczna wizytówka każdego przedsiębiorstwa na stronie projektu www.firmagodnazaufania.pl.

Diamenty Forbesa

 Diamenty Forbesa to doskonały wskaźnik, umożliwiający śledzenie trendów kształtujących polską gospodarkę.
Celem jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów, z lat 2017-2021.
Wybrane zostają firmy o dodatnim wyniku finansowym, nie będące w upadłości bądź likwidacji oraz o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym wg ratingu. Dla zachowania porównywalności wyników, firmy finansowe znalazły się poza badaniem.
Nagrodę otrzymują firmy o największej dynamice wzrostu wartości.

Gazele biznesu

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Kapitalna Firma

Kapitalna Firma to innowacyjny program dla przedsiębiorców, którzy chcą pokazać, że najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie! To wiarygodność wśród przyszłych pracowników, aktualnych kontrahentów i potencjalnych Klientów.
Program ułatwia budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy jako atrakcyjnego pracodawcy, który ceni takie wartości jak rozwój i ochrona pracownika czy nowoczesne metody w zarządzaniu ludźmi. Atrakcyjne warunki pracy, przyjazna atmosfera, troska o rozwój pracownika na wszystkich szczeblach organizacji czy innowacyjne metody rekrutacyjne to tylko kilka z cech wyróżnianych Kapitalne przedsiębiorstwa.

01

Rozpoczęcie działalności

 

Jesteśmy dystrybutorem komponentów i systemów w branży automatyki przemysłowej, komponentów zasilania NN oraz napędów i silników, obecnym na rynku od 2012 roku.

Nasza siedziba główna mieści się w Gdyni, “Mieście z morza i marzeń”.

02

Autoryzowany Dystrybutor

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem światowych liderów oferujących rozwiązania w dziedzinie automatyzacji: Siemens, Omron, ABB, SMC, IXON, Craig&Derricott, ESA Automation, Selec.

Naszą ofertę rozszerzyliśmy o portfolio producentów: Yaskawa, Sick, Pilz, Phoenix Contact, Lapp Kabel, Schneider, Eaton.

03

Siemens Approved Partner Program

W 2019 roku nasza praca została doceniona przez firmę Siemens i zostaliśmy włączeni do międzynarodowego programu partnerskiego otrzymując wyróżnienie:

SIEMENS VALUE ADDED RESELLER

potwierdzające jakość świadczonych przez nas usług oraz głęboką wiedzę techniczną z zakresu oferty przemysłowej firmy Siemens.

 

04

Wyróżnienie Pulsu Biznesu

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

05

Oferta

W zakresie naszych usług oferujemy dobór, kompletację i dostawy urządzeń automatyki przemysłowej, aparatury sterującej i sygnalizacyjnej, techniki łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia, napędów elektrycznych, komponentów pneumatyki oraz czujników i systemów zabezpieczeń do różnych zastosowań w przemyśle.

 

Napisz do nas.

Wyślij do nas krótką wiadomość, a niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Ul. Krzywoustego 12
81-035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro Obsługi Klienta

Tel: +48 58 688 87 00
e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 – 16:00 (Pn-Pt)

Rachunki bankowe

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni
(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819