+48 58 688 87 00 biuro@nm-d.pl

Napędy i Silniki Elektryczne. Sterowniki Programowalne. Panele Operatorskie.

Wiodące technologie cyfrowe dla przemysłu.

Przedstawiamy firmę ABB, która jest wiodącą globalną firmą technologiczną, stymulującą transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony, a która już w 2018 roku powiększyła portfolio naszych producentów. Ponadto marka ABB uwzględniając nasze wieloletnie sukcesy wyróżniła nas nadając nam tytuł jedynego w Polsce Autoryzowanego Dystrybutora w zakresie oferty systemów sterowania:

Oraz Autoryzowanego Dystrybutora Technicznego Systemów Napędowych ABB w zakresie certyfikacji:

Przemienniki częstotliwości: ACS55, ACS150, ACS310, ACS380, ACS580, ACS880
Silniki elektryczne: Niskonapięciowe silniki IEC typu M2AA, M2BA, M3AA, M3BP

Lecz ABB wzbogaca naszą ofertę nie tylko o wymienione wyżej produkty, lecz o wszystkie produkty z dziedziny elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych w rozwiązaniach cyfrowych, w których nowe granice ABB wyznacza w technologii i poziomach efektywności. Za sukcesami firmy stoi 105 tys. pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130‑letnią historię ABB.

Działalność/misja ABB opiera się na czterech biznesach/ działaniach, które składają się z linii biznesowych operujących w ściśle określonych obszarach przemysłowych oraz produktowych.

Elektryfikacja
Przyszłość w zakresie bezpiecznych, inteligentnych oraz zrównoważonych instalacji elektrycznych.

Szeroka gama produktów, cyfrowych rozwiązań oraz usług serwisowych dla całego łańcucha dostaw energii elektrycznej od podstacji aż do gniazdka elektrycznego, zapewniając bezpieczną, inteligentną oraz zrównoważoną elektryfikację. Innowacyjna, cyfrowa i połączona z siecią oferta, przeznaczona jest dla instalacji nisko i średnio napięciowych. Obejmuje ona m.in. infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych, falowniki fotowoltaiczne, podstacje modułowe, automatykę dystrybucyjną, systemy zabezpieczeń, osprzęt elekroinstalacyjny, rozdzielnice, obudowy, okablowanie oraz czujniki i systemy sterowania.

1

2

Automatyka Procesowa
Bezpieczna oraz inteligentna działalność biznesowa.

Biznes Automatyki Procesowej oferuje szeroką gamę rozwiązań dla przemysłów procesowych oraz hybrydowych, w tym rozwiązania cyfrowe w zakresie zintegrowanej automatyki oraz elektryfikacji, systemy sterowania, oprogramowanie oraz zaawansowane usługi serwisowe, aparaturę kontrolno-pomiarową i analityczną oraz rozwiązania dla przemysłu morskiego. Biznes Automatyki Procesowej zajmuje drugą pozycję na świecie w swojej branży. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy pomaga klientom zwiększyć ich konkurencyjność, poprawić zwrot z inwestycji oraz prowadzić bezpieczne, inteligentne i zrównoważone działania biznesowe.

3

Systemy Napędowe
Tworzenie przyszłości w zakresie bezpiecznej oraz inteligentnej działalności biznesowej.

ABB jest największym na świecie dostawcą przemienników częstotliwości, napędów DC oraz silników elektrycznych. Dostarczamy klientom pełny zakres silników elektrycznych, generatorów, przemienników częstotliwości, napędów DC i usług serwisowych, jak również urządzenia transmisji mocy mechanicznej oraz zintegrowane, cyfrowe rozwiązania w zakresie kompletnych systemów napędowych. Dostarczamy szeroki zakres rozwiązań w zakresie automatyzacji dla transportu, infrastruktury oraz przemysłów procesowych i dyskretnych.

Robotyka i Automatyka Dyskretna
Tworzenie przyszłości elastycznej produkcji oraz inteligentnych maszyn.

Sekcja robotyki i automatyki dyskretnej w ABB jest pionierem w swojej dziedzinie, dostarczającym innowacyjne rozwiązania dla wielu różnych branż, w tym motoryzacyjnej, elektronicznej i logistycznej. Jako jeden z największych na świecie producentów na rynku robotyki zrealizowaliśmy już ponad 400 000 zamówień na tego typu rozwiązania. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa różnej wielkości, którym pomagamy w zwiększaniu produktywności
i elastyczności, upraszczaniu procesów oraz poprawie jakości produkcji. Wspieramy je w procesie transformacji, której celem jest stworzenie fabryki przyszłości, w której poszczególne elementy są połączone i współpracują ze sobą.

4

Napisz do nas.

Wyślij do nas krótką wiadomość, a niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Ul. Krzywoustego 12
81-035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro Obsługi Klienta

Tel: +48 58 688 87 00
e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 – 16:00 (Pn-Pt)

Rachunki bankowe

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni
(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819