SIEMENS

Pomysły dla życia

Siemens to firma z długą i bogatą historią, która zaczęła się już w 1847 roku przez Wernera von Siemens i Johannesa Georga Halskego, początkowo firma skupiała się na produkcji urządzeń telegraficznych.

Pionierzy:

Siemens od 1847 jest jednym z liderów branży przemysłowej.

W latach 20. XX wieku Siemens Electronics wprowadził na rynek pierwszy magnetofon, co zrewolucjonizowało sposób zapisu dźwięku. W kolejnych dziesięcioleciach firma kontynuowała innowacje w dziedzinie elektroniki i wprowadzała na rynek szereg innowacyjnych produktów, takich jak pierwsze telewizory kolorowe, telewizory z płaskim ekranem oraz pierwsze telewizory z systemem HDTV.

W ciągu następnych dziesięcioleci rozszerzyła swoją działalność na wiele innych obszarów, w tym na elektronikę, elektromechanikę, medycynę, energetykę i automatykę przemysłową.

Rozwój automatyki:

Jak stali się potęgą.

Historia działalności Siemens w dziedzinie automatyki przemysłowej sięga lat 50. XX wieku, kiedy to firma zaczęła wdrażać pierwsze systemy automatyki dla przemysłu.

W latach 60. i 70. XX wieku Siemens Automatyka zaczęła produkować pierwsze sterowniki programowalne, które były w stanie sterować wieloma procesami przemysłowymi jednocześnie. W kolejnych latach firma kontynuowała rozwój technologii automatyki, wprowadzając na rynek nowe produkty i rozwiązania, takie jak systemy sterowania ruchem kolejowym czy systemy sterowania i nadzoru procesów produkcyjnych.

W latach 90. XX wieku Siemens Automatyka kontynuowała ekspansję na rynki globalne, otwierając oddziały i fabryki na całym świecie. W 2005 roku firma wprowadziła na rynek nową generację sterowników SIMATIC S7, które stały się jednymi z najpopularniejszych systemów automatyki przemysłowej na świecie. Obecnie Siemens skupia się na rozwijaniu rozwiązań związanych z tzw. przemysłem 4.0, czyli cyfryzacji i automatyzacji procesów przemysłowych. Firma wprowadziła na rynek szereg nowych produktów i rozwiązań, takich jak cyfrowe systemy zarządzania produkcją, roboty przemysłowe czy systemy monitorowania stanu maszyn i urządzeń.

NM-D & Siemens:

O długoletniej współpracy.

Od początku naszej działalności współpracę z naszymi klientami opieramy o renomowanych producentów. Firma SIEMENS musiała się więc znaleźć w tym zaszczytnym gronie. Jest to przykład pogłębiającej się pozytywnej współpracy, dzięki której możemy oferować rozwiązania oparte o najnowsze technologie, które Siemens rozwijał od dekad.

Sklep Siemens

Przejdź na stronę

Certyfikacja:

Siemens Approved Partner.

Lata współpracy, zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń  zaowocowały przyznaniem nam w 2018 statusu “SIEMENS APPROVED PARTNER” (Certyfikowany Partner firmy Siemens), który z dumą dzierżymy po dziś dzień. SIEMENS APPROVED PARTNER to globalny program certyfikacji sieci Partnerów według jednego, światowego standardu gwarantującego dostępność do wiedzy eksperckiej w zakresie rozwiązań automatyki przemysłowej i techniki napędowej bazujących na produktach i systemach firmy SIEMENS. Firma Siemens przywiązuje wagę do tego, co wyróżnia ją jako całość: wiedzę fachową, profesjonalizm i jakość. Dlatego kluczowym aspektem programu partnerskiego jest ciągłe kształcenie poprzez indywidualne ścieżki kwalifikacji i certyfikacji oparte na jednolitych globalnych standardach. Dzięki temu klienci i nasi partnerzy korzystają z tych samych wysokich standardów jakości na całym świecie.

Wsparcie techniczne:

Kontakt:

Jakość
Rozwiązań

Poprzez zastosowanie optymalnych produktów dla określonych wymagań.

Jakość Projektu

W wyniku ukierunkowanej współpracy w całym procesie produkcyjnym.

Jakość Ekspertów 

Najnowsza wiedza przekazywana podczas regularnych warsztatów i audytów.

Jakość Produktów
i usług

Najwyższy poziom dostępności maszyn i urządzeń dla wydajnych i bezpiecznych rozwiązań inwestycyjnych opartych na najnowocześniejszej technologii.

Jakość Doradztwa

Dzięki cennym efektom synergii uzyskanym przy ścisłej współpracy z firmą Siemens.

Jakość
Dostaw

Dzięki niezawodnej dostępności produktów i prostym, wysoce wydajnym procesom logistycznym.

Oferta:

 

Rozbudowana oferta naszego sklepu jest dostosowana do wszystkich potrzeb, każdą aplikację jesteśmy w stanie stworzyć od zera, rozbudować, bądź ją unowocześnić zapewniając bezawaryjną pracę komponentów przez długie lata.

Oferujemy wsparcie sprzedażowe, oraz wsparcie techniczne niezależnie od problemu i skali zaawansowania i rozbudowy instalacji.

Nasz zespół to czołowi w Polsce inżynierowie i profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem i wiedzą popartą wieloma certyfikatami wydanymi przez firmę Siemens. 

Prowadzimy też profesjonalne i certyfikowane szkolenia na których Twoja kadra zyska nowe umiejętności , nauczy się nowych rozwiązań i pozna tajniki produktów Siemens, dzięki którym zoptymalizuje procesy, zminimalizujesz koszty oraz zoptymalizuje działanie maszyn.

Systemy automatyki

Sterowanie i sygnalizacja

Technika napędowa

Systemy bezpieczeństwa

Łączenie i zabezpieczenie