Zeskanuj i skontaktuj się z nami!

Kontakt

Wartościowych ludzi warto mieć blisko siebie.

Ważne jest znalezienie partnera technologicznego, który oferuje nie tylko szeroki zakres produktów i usług, ale także posiada bogate doświadczenie w branży.

Dlaczego?

Zaufany dystrybutor przemysłowy jest w stanie zagwarantować bogatą ofertę produktową, kompleksowe wsparcie techniczne i fachowe doradztwo, aby sprostać wszystkim potrzebom swoich partnerów.

Jeśli szukasz dystrybutora rozwiązań przemysłowych, warto skonsultować się z ekspertami, którzy mają bogatą wiedzę na temat różnych sektorów przemysłu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że będzie potrafił sprostać Twoim indywidualnym potrzebom.

Współpraca z renomowanym dystrybutorem może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojego przedsiębiorstwa. Każdy profesjonalny partner, bazujący na swojej wiedzy i doświadczeniu będzie w stanie dostarczyć Ci wysokiej jakości produkty oraz pomóc w znalezieniu optymalnych rozwiązań dla Twojej branży.

Sprawdź jakie korzyści może przynieść Ci współpraca z profesjonalistami i inżynierami z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą ekspercką i interdyscyplinarną. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla branży przemysłowej. Nasze kompetencje są rozwijane przez najbardziej innowacyjnych producentów, zostały sprawdzone wieloma testami i egzaminami oraz potwierdzone wieloma prestiżowymi certyfikatami.

Jesteśmy gotowi zagwarantować Ci niezbędne wsparcie, profesjonalną obsługę i niezawodne produkty, które przyspieszą Twój rozwój.

Nasze oddziały zostały rozmieszczone w strategicznych częściach całego kraju. Dzięki temu mamy kontakt z każdym naszym partnerem, bez względu na to gdzie się znajduje.

 

Dzisiejsze technologie pozwalają na łączność zdalną na wiele sposobów, a to umożliwia nam na szybkie reagowanie w przypadkach awarii, doboru podzespołów, zakupu oraz konfiguracji i uruchomienia aplikacji.

 

Sztab naszych specjalistów odpowiada za szybki i sprawny kontakt i  jest do Waszej dyspozycji zawsze wtedy kiedy zachodzi potrzeba.

Wsparcie techniczne dystrybutor automatyki przemysłowej

Działy

Wsparcie techniczne

Jesteśmy profesjonalistami i inżynierami z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą ekspercką i interdyscyplinarną.

 • Konfiguracja i uruchomienie systemów

 • Dobór optymalnych rozwiązań

 • Audyty energetyczne

 • Szkolenia z oferowanych przez nas rozwiązań

 • Precyzyjne określanie problemu i potrzeb

 • Profesjonalne wsparcie techniczne i merytoryczne

 • Wsparcie posprzedażowe

 • Wdrożenia systemów MES

Dział handlowy

Jako wiodący dystrybutor automatyki przemysłowej, nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów oraz usług, które sprostają najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych Partnerów.

 • Profesjonalizm

 • Jakość

 • Indywidualne podejście

 • Innowacyjność

Mapa

Placówki

Gdynia (centrala)

ul. Janowska 6
81–017 Gdynia
+48 58 688 87 00

Chorzów

ul. Stalowa 17
41–506 Chorzów
+48 602 398 182

Lublin

ul. Długa 5
20–346 Lublin
+48 882 576 632

Poznań

+48 606 676 901

Kontakt

Masz pytanie? Napisz do nas!

Nasze oddziały zostały rozmieszczone w strategicznych częściach całego kraju. Dzięki temu mamy kontakt z każdym naszym partnerem, bez względu na to, gdzie się znajduje.