ixon

Zdalny dostęp do maszyn. Wydajność w technologii chmurowej.

Kalkulator zwrotu inwestycji (ROI) usług wykorzystujących zdalny dostęp dla producentów maszyn i programistów

Kalkulator ROI dla zdalnego dostępu przy użyciu IXON Cloud

Argumenty przemawiające za stosowaniem zdalnego wsparcia są proste: zdalne wsparcie zmniejsza liczbę kosztownych i czasochłonnych wyjazdów serwisowych do maszyn przemysłowych znajdujących się w fabrykach.

Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązywanie problemów w systemie linii produkcyjnej, czy usuwanie usterek w sterownikach PLC, zdalne wsparcie zwiększa wydajność i oszczędza pieniądze. Ale co z inwestycją? Kiedy można się spodziewać zwrotu z inwestycji? Oblicz to tutaj.

Jak obliczany jest zwrot z inwestycji w zdalny serwis

Aby określić zwrot z inwestycji w zdalne wsparcie z IXON, musimy najpierw obliczyć koszty przeciętnej wizyty serwisowej u Klienta, bezpośrednio przy maszynie.

Następnie wystarczy pomnożyć liczbę wizyt serwisowych przez koszt wsparcia na miejscu – i już wiadomo, jakie oszczędności można uzyskać na wizytach serwisowych dzięki naszemu produktowi do zdalnego dostępu w przemyśle, IXON Cloud.

Koszt inwestycji

Oczywiste jest, że rozwiązanie to jest efektywne kosztowo, w oparciu o wydatki zaoszczędzone na przejazdach serwisowych (i uzyskaną wydajność) dzięki zdalnej obsłudze maszyn przemysłowych. Rozwiązanie to zwraca się już po jednej lub dwóch zdalnych konserwacjach każdej maszyny.

W poniższym kalkulatorze ROI zdalnego dostępu możesz wprowadzić godziny spędzone w podróży, swoją stawkę godzinową i liczbę kilometrów do miejsca wsparcia, aby obliczyć koszty obsługi pojedynczego wyjazdu serwisowego.

Obliczymy ROI rozwiązania zdalnego dostępu firmy IXON w oparciu o średnią cenę sprzętu oraz czas poświęcony na instalację i konfigurację rozwiązania. Wynik pokazuje, po ilu usługach zdalnej konserwacji nastąpi zwrot z inwestycji.

Oblicz zwrot z inwestycji w rozwiązanie zdalnego dostępu firmy IXON

Oblicz zwrot z inwestycji (ROI) za dostarczanie wsparcia przy użyciu zdalnego dostępu z IXON Cloud – zamiast w siedzibie klienta. Wypełnij pola dla przeciętnego wsparcia świadczonego w siedzibie Twojego Klienta.

Pełna oferta IXON

Pełne portfolio IXON znajdziesz na naszym sklepie internetowym www.dystrybucja-automatyka.pl

IXON na próbę!

Przetestuj IXrouter oraz wszystkie funkcjonalności platformy IXON Cloud. Wypożycz zestaw startowy na 2 tygodnie bez żadnych zobowiązań. Uzyskaj zdalny dostęp do maszyny w kilka minut.

Szybki zwrot z inwestycji i dostęp do funkcji oraz danych maszyny

Oprócz szybkiego zwrotu z inwestycji, dzięki zdalnemu dostępowi, IXON Cloud zapewnia konstruktorom maszyn wiele innych korzyści. Jest wzbogacony o dostęp do HMI przez przeglądarkę internetową oraz funkcje danych Plug & Play, które są dostępne zawsze wtedy, gdy są potrzebne.

Loguj dane PLC bezpośrednio do chmury i wizualizuj je w pulpitach nawigacyjnych lub wysyłaj powiadomienia, zanim maszyna ulegnie awarii. Wszystko jest całkowicie oparte na sieci Web i konfigurowalne w portalu firmowym bez konieczności kodowania.

Wsparcie od Partnera IXON

Firma NM-D jako oficjalny partner IXON dysponuje wiedzą i zasobami w zakresie zdalnego dostępu. Sprawnie pomożemy przy wdrożeniu rozwiązania w Państwa projektach. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie i pokierujmy przy konfiguracji platformy IXON Cloud pod indywidualne potrzeby Państwa oraz Państwa klientów końcowych.

 

Napisz do nas.

Wyślij do nas krótką wiadomość, a niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Ul. Krzywoustego 12
81-035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro Obsługi Klienta

Tel: +48 58 688 87 00
e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 – 16:00 (Pn-Pt)

Rachunki bankowe

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni
(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819