Szkolenie ABB- sterowniki PLC, panele HMI i napędy

ODWAGA, TROSKA, CIEKAWOŚĆ, WSPÓŁPRACA.

Filary firmy ABB z którą od wielu lat z sukcesami współpracujemy, a o współpracy tej szerzej pisaliśmy W TYM WPISIE oraz poświęconej właśnie marce ABB zakładce.

ABB Łódź:

Dziś chcemy pochwalić się owocem tej współpracy jakim było spersonalizowane szkolenie technicznej specjalnie dla naszej kadry eksperckie warsztaty techniczne skupiające się na systemach automatyki- sterownikach PLC AC500, panelach operatorskich HMI CP600 oraz napędów ABB.

Nasza kadra została zaproszona przez ABB na kilkudniowe szkolenie w ich imponującej siedzibie w Łódzkim Aleksandrowie. Obiekt mieści się przy Łódzkiej Strefie ekonomicznej, a jej nowoczesna forma i powierzchnia jest ciągle rozbudowywana.

Rozwój:

Wymagamy od siebie jak najwięcej dlatego stawiamy na ciągły rozwój, tym razem ten rozwój zapewniła nam firma ABB zapraszając nas na szkolenie eksperckie z zakresu systemów automatyki PLC i HMI oraz swoich napędów. 

Szkolenie to nie tylko zdobywanie wiedzy, to również wymiana doświadczeń z branży, lecz także pogłębianie stosunków z firmami z którymi współpracujemy prężnie od wielu lat. Cieszy nas to dodatkowo gdyż w przyjacielskiej atmosferze wiedzę przyswaja się o wiele łatwiej i buduje się wspólne zaufanie.

Oferta:

To właśnie zaufanie, o które starannie dbamy w relacjach z naszymi partnerami przekłada się na zadowolenie z korzystania z naszych usług, których  ABB jest częścią wzbogacając naszą ofertę nie tylko o wymienione wyżej produkty, lecz o wszystkie produkty z dziedziny elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych w rozwiązaniach cyfrowych.

Poznaj ABB:

Przejdź:

Potrzebujesz pomocy? Potrzebujesz nagłej pomocy z elementami Twojej instalacji? Chcesz rozwinąć swoje instalacje lub zbudować coś zupełnie nowego ale nie wiesz jakich podzespołów użyć? A może marzy Ci się zmiana na najnowsze komponenty?

Skontaktuj się z naszym działem technicznym i poznaj najnowsze technologie: wsparcie@nm-d.pl

Wsparcie techniczne:

Kontakt: