+48 58 688 87 00 biuro@nm-d.pl

Odwaga, Troska, Ciekawość, Współpraca.

Filary firmy ABB z którą od wielu lat z sukcesami współpracujemy, a o współpracy tej szerzej pisaliśmy W TYM WPISIE oraz poświęconej właśnie marce ABB zakładce.

Dziś chcemy pochwalić się owocem tej współpracy jakim było spersonalizowane szkolenie technicznej specjalnie dla naszej kadry eksperckie warsztaty techniczne skupiające się na systemach automatyki- sterownikach PLC AC500, panelach operatorskich HMI CP600 oraz napędów ABB.

ABB Łódź

Nasza kadra została zaproszona przez ABB na kilkudniowe szkolenie w ich imponującej siedzibie w Łódzkim Aleksandrowie. Obiekt mieści się przy Łódzkiej Strefie ekonomicznej, a jej nowoczesna forma i powierzchnia jest ciągle rozbudowywana.

Rozwój

Wymagamy od siebie jak najwięcej dlatego stawiamy na ciągły rozwój, tym razem ten rozwój zapewniła nam firma ABB zapraszając nas na szkolenie eksperckie z zakresu systemów automatyki PLC i HMI oraz swoich napędów. 

Szkolenie to nie tylko zdobywanie wiedzy, to również wymiana doświadczeń z branży, lecz także pogłębianie stosunków z firmami z którymi współpracujemy prężnie od wielu lat. Cieszy nas to dodatkowo gdyż w przyjacielskiej atmosferze wiedzę przyswaja się o wiele łatwiej i buduje się wspólne zaufanie.

Oferta

To właśnie zaufanie, o które starannie dbamy w relacjach z naszymi partnerami przekłada się na zadowolenie z korzystania z naszych usług, których  ABB jest częścią wzbogacając naszą ofertę nie tylko o wymienione wyżej produkty, lecz o wszystkie produkty z dziedziny elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych w rozwiązaniach cyfrowych.

Poznaj ofertę

Potrzebujesz pomocy? Potrzebujesz nagłej pomocy z elementami Twojej instalacji? Chcesz rozwinąć swoje instalacje lub zbudować coś zupełnie nowego ale nie wiesz jakich podzespołów użyć? A może marzy Ci się zmiana na najnowsze komponenty?

Skontaktuj się z naszym działem technicznym i poznaj najnowsze technologie: wsparcie@nm-d.pl

Wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy?

co nas wyróżnia?

Zaistnieliśmy w 2012 roku, lecz nasze doświadczenie w branży automatyki i pneumatyki sięga kilkunastu lat wstecz. Stworzyliśmy podwaliny firmy oparte na  niezbędnej wiedzy z zakresu najnowszych technologii. Współpracujemy z największymi i najbardziej innowacyjnymi producentami technologicznymi. Otoczyliśmy się profesjonalistami, dla których ta branżo to nie tylko praca, lecz także pasja. Zbudowaliśmy własne zaplecze magazynowe oraz rozbudowaną sieć kontaktów i logistyki zapewniającą ciągłość dostaw z całego świata.

p

Kliknij i dowiedz się o nas więcej

O nas...

Wyślij do nas krótką wiadomość, a niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Ul. Krzywoustego 12
81-035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro Obsługi Klienta

Tel: +48 58 688 87 00
e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 – 16:00 (Pn-Pt)

Dane adresowe:

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni
(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819