+48 58 688 87 00 biuro@nm-d.pl

Od pomysłu do jego spełnienia dzieli Cię kilka kroków.

Chcesz wcielić w życie jedną ze swoich wizji? Masz pomysł, ale nie wiesz jakie kroki podjąć? Twoja linia wymaga unowocześnienia? A może chcesz przy jednoczesnym oszczędzaniu zasobów zmaksymalizować produktywność swoich maszyn?

Dobrze trafiłeś! 

Przeczytaj nasze wskazówki, a następnie skontaktuj się z nami aby z pomocą naszych profesjonalistów wcielić swój pomysł w życie.

Pomysł

Od tego się wszystko zaczyna… projektem może być prosta instalacja, rozbudowa już istniejącej, podmiana komponentów w celu jej usprawnienia czy chociażby projekt na przeszkolenie swojej kadry.

Przykłady projektów

Nie masz pomysłu?

Oto kilka przykładów:

• Zdalny dostęp do maszyny i systemu sterowania
• Dobór systemu sterowania
• Opracowanie optymalnych rozwiązań napędowych
• Optymalizacja pracy przy minimalizacji zasobów
• Dobór zabezpieczeń do rozdzielnicy
• Migracja systemów sterowania •

Kontakt

Skontaktuj się z nami, opisz nam swój pomysł lub koncept i jego założenia. W zależności od złożoności przedsięwzięcia możemy potrzebować dodatkowych informacji, aby dobrać jak najlepsze rozwiązania.

Napisz do nas

Wyślij nam swój projekt

Opisz nam wszystkie założenia i to, co chciałbyś osiągnąć.

Realizacja

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wierząc, że tylko w ten sposób możemy wspólnie zapewnić Ci oczekiwane rezultaty.

Niektóre projekty mogą przewidywać wizyty u Ciebie, aby na własne oczy dobrać odpowiednie rozwiązanie, przedstawić produkt i korzyści jakie niesie jego zastosowanie, w tych spotkaniach może również uczestniczyć producent podzespołów aby odpowiedzieć na wszystkie, nawet najbardziej nurtujące Cię pytania.

Sztab specjalistów czuwa nad prawidłową realizacją projektów, od tych malutkich, po te największe i najbardziej złożone.

R

Sukces!

To proste!

Współpracuj z NM-D

co nas wyróżnia?

Zaistnieliśmy w 2012 roku, lecz nasze doświadczenie w branży automatyki i pneumatyki sięga kilkunastu lat wstecz. Stworzyliśmy podwaliny firmy oparte na  niezbędnej wiedzy z zakresu najnowszych technologii. Współpracujemy z największymi i najbardziej innowacyjnymi producentami technologicznymi. Otoczyliśmy się profesjonalistami, dla których ta branżo to nie tylko praca, lecz także pasja. Zbudowaliśmy własne zaplecze magazynowe oraz rozbudowaną sieć kontaktów i logistyki zapewniającą ciągłość dostaw z całego świata.

p

Kliknij i dowiedz się o nas więcej

O nas...