Showtruck NM-D oraz Endress+Hauser w Gdyni

29 maja na parkingu Riviera przy ul. Górskiego 2, odbyło się niezwykłe wydarzenie zorganizowane przez NM-D we współpracy z Endress+Hauser Group.

O wydarzeniu:

Jeden z największych takich pojazdów w Europie.

Showtruck Endress+Hauser to mobilna wystawa najnowocześniejszej aparatury pomiarowej.

Ważący ponad 30 ton i mierzący 45 m² pojazd, w którym zaprezentowano w pełni funkcjonalne modele urządzeń oraz interaktywne prezentacje multimedialne.

Goście mogli zobaczyć i zapoznać się z najnowszymi technologiami w pomiarach przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury oraz analizy fizyko-chemicznej cieczy. Każda z tych pięciu grup produktowych miała swoje dedykowane stanowisko z przykładami aplikacyjnymi, skierowanymi do branż takich jak wodno-ściekowa, kanalizacyjna i petrochemiczna.

 

  • Pomiar przepływu

  • Poziomu

  • Ciśnienia

  • Temperatury

  • Analiza fizyko-chemiczna cieczy

Showtruck NM-D x Endress+Hauser

Specjaliści Endress+Hauser oraz nasi doradcy techniczni byli obecni na miejscu, gotowi do udzielania szczegółowych informacji, prezentowania działania urządzeń oraz dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki profesjonalizmowi uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak praktycznie wykorzystać oferowane rozwiązania w swoich instalacjach.

Wśród prezentowanych nowości znalazły się m.in. przepływomierz elektromagnetyczny niewymagający odcinków prostych, innowacyjne urządzenia do radarowych pomiarów poziomu oraz przenośne przetworniki pH. 

Wydarzenie było nie tylko okazją do zapoznania się z zaawansowanymi technologiami, ale także do uzyskania indywidualnych porad od specjalistów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym inspirującym wydarzeniu.

 

Wszystkie te osiągnięcia technologiczne są dostępne w ofercie NM-D, wraz z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz wsparciem technicznym na każdym etapie tworzenia i modernizacji instalacji. 

Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą.