+48 58 688 87 00 biuro@nm-d.pl

Tegoroczna edycja Warsaw Industry Week 2022 zgodnie z oczekiwaniami okazała się być jeszcze większym wydarzeniem branżowym niż wszyscy zakładaliśmy, są to bez wątpienia najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce, a dzięki doskonałej lokalizacji oraz organizacji stojącej na najwyższym poziomie zdobywa coraz większy rozgłos oraz popularność również wśród wystawców z całego świata.  

Prelekcji branżowych

Powierzchni

Dni

Odwiedzających

Wystawców

Warsaw Industry Week to już 6 edycja targów w której udział wzięli wystawcy i zwiedzający z branży automatyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych z całej Europy. Tegoroczna edycja skupiła się wokół najnowszych rozwiązaniach technologicznych pozwalających na większą konkurencyjność łańcuchów produkcyjnych i logistyki.

“Transformacja cyfrowa staje się niezbędnym lekarstwem dla przemysłu wytwórczego zmagającego się ze skutkami pandemii i zawirowań na rynku energii spowodowanych sytuacjami geopolitycznymi. Najbardziej optymistyczne prognozy rozwoju rynku z tempem wzrostu na poziomie 16,3% do roku 2030, pochodzą właśnie z sektora inteligentnej automatyki przemysłowej.”

Zuzanna Waniek

z Fundacji Platform Przemysłu Przyszłości- partnera merytorycznego

iJest nam niezmiernie miło z faktu, że mogliśmy być częścią tego eventu. W tym roku jako firma NM-D mieliśmy przyjemność zaprezentować szerszej publiczności narzędzie IXON, które wierzymy będzie synonimem #przemysł4.0, a które w innowacyjny sposób podchodzi do rozwiązań chmurowych. Na naszym stoisku przez 3 dni prezentowaliśmy i przybliżaliśmy temat zdalnego dostępu do maszyn oraz korzyści jakie to za sobą niesie.

Kilkanaście tysięcy osób zapoznało się z nami, naszym stoiskiem, firmą i produktem IXON. Przeprowadziliśmy setki, jeśli nie tysiące rozmów z odwiedzającymi, wśród których szerzyliśmy zarówno świadomość marki jak i podstawowe funkcjonalności produktu. Przeanalizowaliśmy dziesiątki różnych przypadków zastosowań, rozwialiśmy setki wątpliwości i przekonaliśmy niezliczoną ilość osób do zastosowania tego rozwiązania w swoim ekosystemie. 

Dlaczego to robimy?

Bo wierzymy w nasz produkt i jego wykorzystanie na rynku, wierzymy, że tak samo jak kiedyś automatyzacja procesów przez maszyny, tak samo dziś zdalny dostęp do nich, wyciąganie informacji i ich analizowanie jest zapowiedzią kolejnej rewolucyjnej zmiany.

Optymalizacja produkcji to oszczędność czasu, zasobów ludzkich, miejsca i materiałów co przekłada się na większy zysk, a ten może zostać wykorzystany na dalszy rozwój instalacji, linii produkcyjnej jak i całej firmy. W taki właśnie sposób razem z IXON napędzamy przedsiębiorstwa dążąc do maksymalizacji minimalizując koszty.

Oblicz zwrot z inwestycji w rozwiązanie zdalnego dostępu firmy IXON

Oblicz zwrot z inwestycji (ROI) za dostarczanie wsparcia przy użyciu zdalnego dostępu z IXON Cloud – zamiast w siedzibie klienta. Wypełnij pola dla przeciętnego wsparcia świadczonego w siedzibie Twojego Klienta.

Jeśli ciekawi Was temat zdalnego dostępu do maszyn, ich optymalizacja i maksymalizacja efektywności, a nie mogliście uczestniczyć w Warsaw Industry Week zapraszamy do zapoznania się z poniższym wpisem oraz wszystkimi artykułami oznaczonymi #IXON

Napisz do nas.

Wyślij do nas krótką wiadomość, a niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Ul. Krzywoustego 12
81-035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro Obsługi Klienta

Tel: +48 58 688 87 00
e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 – 16:00 (Pn-Pt)

Rachunki bankowe

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni
(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819