NM-D jedynym w Polsce dystrybutorem oferty sterowania ABB

Dystrybutor techniczny systemów napędowych

W dniu 01.09.2021 firma NM-D rozszerzyła umowę o współpracy z firmą ABB przejmując tym samym obsługę rynku w Polsce w zakresie dystrybucji komponentów systemów sterowania ABB: sterowników programowalnych oraz paneli operatorskich i stając się jedynym autoryzowanym dystrybutorem.

O ABB:

ABB oferuje szeroki zakres skalowalnych sterowników PLC oraz paneli operatorskich HMI. Od momentu wprowadzenia na rynek, platforma AC500 PLC zdobyła znaczące uznanie w przemyśle za zapewnienie wysokiej wydajności, jakości i niezawodności.

Bogate spektrum sterowników programowalnych wraz z szerokim wachlarzem modułów wejść/wyjść lokalnych i sieciowych pozwala na dopasowanie konfiguracji praktycznie do każdej aplikacji stosowanej w przemyśle. Urządzenia z oferty ABB programowane są w środowisku  Automation Builder, którego jądro oparte jest o otwartą i bardzo rozpowszechnioną na całym świecie platformę CoDeSys, stosowaną przez producentów komponentów automatyki przemysłowej. Najnowsza odsłona CoDeSys 3.5 zastosowana w ofercie PLC&HMI firmy ABB zdecydowanie przyspiesza tworzenie aplikacji sterowania oraz ułatwia zarządzanie projektem podczas jego tworzenia. 

Poznaj ABB:

Przejdź:

Wsparcie techniczne:

Kontakt: