NM-D wsparciem technicznym produktów SMC

Rozwijamy się dla Was

Zespół NM-D jest wykwalifikowanym wsparciem technicznym ze wszystkich możliwych grup produktowych firmy SMC. Posiadamy niezbędną wiedzę o każdym oferowanym przez nas produkcie co potwierdzają otrzymane przez nas certyfikaty.

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem, który posiada własne zaplecze magazynowe, jesteśmy również profesjonalnym wsparciem technicznym i produktowym marki SMC w Polsce.

Wiedza i doświadczenie:

Zebrana wiedza, którą pozwoliła na opracowanie najnowszych technologii zostaje nam przekazana przez markę SMC abyśmy rozwijali nasz zespół dla Was.

To niezliczone godziny, które spędziliśmy na edukacji własnej, szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych, licznych webinarach i doświadczeniu, które rozwijaliśmy od początku powstania naszej firmy.

Wszystkie te elementy zebrane razem przez nasz dział wsparcia pozwalają nam nazywać się Profesjonalnym dystrybutorem i Twoim wsparciem technicznym, któremu zaufały już setki czołowych firm w Polsce, a które jest oficjalnie certyfikowane przez firmę SMC.

To właśnie zaufanie, o które starannie dbamy w relacjach z naszymi partnerami owocuje kolejnymi zakończonymi projektami na powstawanie ogromnych nowych linii produkcyjnych przepełnionych zaawansowaną technologią, modernizacje już istniejących instalacji i dostosowanie ich do najnowszych standardów czy optymalizację procesów przynoszącą korzyści i skracające długie czasy produkcji.

Dział techniczny:

Kontakt:

Dział handlowy:

Kontakt:

+48586888700

Potrzebujesz pomocy? Potrzebujesz nagłej pomocy z elementami Twojej instalacji? Chcesz rozwinąć swoje instalacje lub zbudować coś zupełnie nowego ale nie wiesz jakich podzespołów użyć? A może marzy Ci się zmiana na najnowsze komponenty? Skontaktuj się z naszym działem technicznym i poznaj najnowszą technologię pneumatyki: wsparcie@nm-d.pl