+48 58 688 87 00 biuro@nm-d.pl

NMD jest twoim wsparciem technicznym produktów smc

Zespół NM-D jest wykwalifikowanym wsparciem technicznym ze wszystkich możliwych grup produktowych firmy SMC. Posiadamy niezbędną wiedzę o każdym oferowanym przez nas produkcie co potwierdzają otrzymane przez nas certyfikaty.

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem, który posiada własne zaplecze magazynowe, jesteśmy również profesjonalnym wsparciem technicznym i produktowym marki SMC w Polsce.

Wiedza

Zebrana wiedza, którą pozwoliła na opracowanie najnowszych technologii zostaje nam przekazana przez markę SMC abyśmy rozwijali nasz zespół dla Was.

To niezliczone godziny, które spędziliśmy na edukacji własnej, szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych, licznych webinarach i doświadczeniu, które rozwijaliśmy od początku powstania naszej firmy.

Wszystkie te elementy zebrane razem przez nasz dział wsparcia pozwalają nam nazywać się Profesjonalnym dystrybutorem i Twoim wsparciem technicznym, któremu zaufały już setki czołowych firm w Polsce, a które jest oficjalnie certyfikowane przez firmę SMC.

Wiedza

Nasze kompendium

Wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy? Potrzebujesz nagłej pomocy z elementami Twojej instalacji? Chcesz rozwinąć swoje instalacje lub zbudować coś zupełnie nowego ale nie wiesz jakich podzespołów użyć? A może marzy Ci się zmiana na najnowsze komponenty?

Skontaktuj się z naszym działem technicznym i poznaj najnowszą technologię pneumatyki: wsparcie@nm-d.pl

Wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy?

Wsparcie sprzedaży

To właśnie zaufanie, o które starannie dbamy w relacjach z naszymi partnerami owocuje kolejnymi zakończonymi projektami na powstawanie ogromnych nowych linii produkcyjnych przepełnionych zaawansowaną technologią, modernizacje już istniejących instalacji i dostosowanie ich do najnowszych standardów czy optymalizację procesów przynoszącą korzyści i skracające długie czasy produkcji.

Wsparcie sprzedaży

Potrzebujesz pomocy?

co nas wyróżnia?

Zaistnieliśmy w 2012 roku, lecz nasze doświadczenie w branży automatyki i pneumatyki sięga kilkunastu lat wstecz. Stworzyliśmy podwaliny firmy oparte na  niezbędnej wiedzy z zakresu najnowszych technologii. Współpracujemy z największymi i najbardziej innowacyjnymi producentami technologicznymi. Otoczyliśmy się profesjonalistami, dla których ta branżo to nie tylko praca, lecz także pasja. Zbudowaliśmy własne zaplecze magazynowe oraz rozbudowaną sieć kontaktów i logistyki zapewniającą ciągłość dostaw z całego świata.

p

Kliknij i dowiedz się o nas więcej

O nas...

Napisz do nas.

Wyślij do nas krótką wiadomość, a niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Ul. Krzywoustego 12
81-035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro Obsługi Klienta

Tel: +48 58 688 87 00
e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 – 16:00 (Pn-Pt)

Rachunki bankowe

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni
(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819