NM-D Oficjalnym Partnerem IXON B.V. w Polsce

Przemysłowe rozwiązanie IIoT dla producentów maszyn

Od stycznia 2021 firma NM-D jest jedynym, oficjalnym dystrybutorem w Polsce firmy IXON B.V. – innowacyjnego producenta rozwiązań chmurowych IIoT dla przemysłu.

Poznaj IXON:

 Firma IXON jest producentem rozwiązań IIoT usprawniających zarządzanie instalacjami oraz maszynami i całymi liniami produkcyjnymi w przemyśle. IXON, z siedzibą w Holandii, powstała w 2014 roku. Od samego początku istnienia firmy celem nadrzędnym jest połączenie maszyny z chmurą obliczeniową łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej dostępne dla konstruktorów i użytkowników maszyn. IXON Cloud jest obecnie jedną z najbardziej cenionych i łatwych w użyciu platform obsługi zdalnej i IIoT dla konstruktorów maszyn, integratorów systemów automatyki oraz użytkowników końcowych.
IXON oferuje kompleksowe rozwiązanie usługi zdalnego dostępu VPN, z możliwościami logowania i wizualizacji danych, alarmowania i wieloma innymi funkcjami.

Portfolio produktów IXON zawiera platformę IXON Cloud oraz IXrouter, czyli przemysłowy router VPN, który został specjalnie zaprojektowany w celu bezpiecznego łączenia się z maszynami.

IXON działa w ponad 100 krajach i obsługuje dziesiątki tysięcy użytkowników na całym świecie.

IXON dostarcza technologię, dzięki której producenci maszyn mogą skupić się na tym co robią najlepiej: rozwijać swoje produkty, zacieśniać współpracę z klientami końcowymi, a także świadczyć usługi serwisowe i z wyprzedzeniem przewidywać stany i sytuacje alarmowe.