NM-D na targach Warsaw Industry Week 2023

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie przemysł

Już 24-26 października odbędzie się kolejna, siódma już edycja najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Europie- Warsaw Industry Week. Jest to największe wydarzenie branżowe w tej części Europy, które co roku odbija się gigantycznym echem na całym świecie. 

Warsaw Industry Week:

Największe wydarzenie branży przemysłowej.

Na targach swoją obecność potwierdziło już ponad 300 wystawców. Będą oni prezentować swoje najnowsze technologiczne osiągnięcia i rozwiązania dedykowane dla rozwoju przemysłu.

W tym roku, na naszym stoisku B2.49 zaprezentujemy rozwiązanie IXON na żywym organizmie, gdyż nasze stoisko uzupełni producent maszyn Fromm, który umożliwi doświadczyć na własnej skórze jakie korzyści dostarcza dedykowane rozwiązanie zdalnego dostępu od IXON.

To innowacyjne rozwiązanie zostało stworzone z myślą o zastosowaniu w przemyśle. Ciągle postępująca transformacja cyfrowa Przemysłu 4.0 zaowocowała stworzeniem kompletnego routera oraz dedykowanej mu platformy. Zaprojektowane i wykonane od podstaw przez holenderską firmę inżynierską z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie komunikacji maszyn z użytkownikami. Zapewnia prosta instalację, oraz ogromne możliwości szybkiego rozwoju bez konieczności posiadania skomplikowanej wiedzy programistycznej.

Więcej o rozwiązaniu IXON przeczytacie tutaj…

Stoisko zasilą nasi najlepsi specjaliści zarówno z działu wsparcia technicznego jak i kompleksowej obsługi całego kraju, którzy będą do Waszej dyspozycji przez wszystkie 3 dni trwania targów. Ponadto, spotkacie u nas przedstawiciela IXON, który przedstawi założenia, jakie przyświecają w rozwoju zdalnego dostępu.

W tym roku całe nasze stoisko będzie dla Was kopalnią cennej wiedzy. Jednak B2.49 to nie jedyne miejsce gdzie będzie można nas spotkać!

Drugiego dnia targów, 25.10.2023 o godzinie 14:00, nasz czołowy ekspert na Polskę z ramienia NM-D będzie miał przyjemność wygłosić prelekcję poświęconą cyfryzacji usług w branży przemysłowej. Będzie to świetna okazja do poznania kolejnych możliwości rozwoju, zadawania pytań oraz poznania specjalisty w dziedzinie zdalnego dostępu posiadającego wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań zdalnego dostępu do maszyn.

Wszyscy już nie możemy się doczekać! Zdalny dostęp to niewątpliwie hasło przewodnie nadchodzącej przyszłości, które za kilka lat będzie obecne w każdej maszynie. Warto więc zgłębić temat, niezależnie od tego, czy jesteś producentem maszyn, ich integratorem czy zajmujesz się serwisem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać bliżej temat, który niedługo stanie się podstawowym narzędziem pracy przemysłu to skontaktuj się z nami i odbierz ekskluzywne 3-dniowe zaproszenie VIP na udział w targach Warsaw Industry Week 2023.

Widzimy się już za miesiąc!

Formularz zaproszeń:

Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu oraz parkingu przez wszystkie dni targów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać darmowe zaproszenie na targi Warsaw Industry Week 2023