Własne zaplecze magazynowe

Rozwijamy się dla Was

Powód dla którego od ponad 12 lat zbieramy nagrody, pochlebstwa i uznanie wśród wciąż rosnącej liczby firm jest prosty- żadne z naszych działań nie jest przypadkowe. Wszystko co robimy jest skrupulatnie przemyślane, zaplanowane i dostosowane do potrzeb ciągłego rozwoju zarówno naszego jak i przedsiębiorstw z nami współpracujących.

Dystrybutor z własnym magazynem:

Własny magazyn to bezpieczeństwo i spokój, że w przypadku awarii znajdziesz u nas produkty które są niezbędne do zachowania ciągłości pracy Twoich maszyn, ich rozbudowy oraz konserwacji.

Jesteśmy ogromną bazą produktów liczonych w tysiącach, setkach grup produktowych i dziesiątkach rozmaitych wariantów.

Zapewniamy ciągłość dostaw niezależnie od sytuacji na świecie i skracamy odległości geograficzne między Tobą, a wszystkimi czołowymi liderami branży automatyki i pneumatyki dzięki czemu zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rozwijanie innych działań.

Wsparcie sprzedaży:

W prosty sposób masz dostęp do wszystkich pozycji naszego sklepu, wygodnie przejrzysz całą nasza ofertę, porównasz ze sobą konkurencyjne produkty i sprawdzisz ich aktualną dostępność.

W naszej ofercie znajdziesz artykuły od tych niezbędnych, przez te mniej popularne produkty, niszowe odmiany produktowe po takie, których próżno już szukać w oficjalnej dystrybucji producentów.

Nasze sklepy:

Sprawdź:

Zamówienie złożysz szybko i w intuicyjny sposób z dowolnego miejsca, a jeśli nie możesz zrobić tego osobiście możesz złożyć swoje zamówienie mailowo lub telefonicznie, nasi pracownicy przeprocesują je za Ciebie.

Pamiętaj, że nasz zespół to inżynierowie i specjaliści, którym zaufały już tysiące firm z całej Polski i Europy.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w doborze podzespołów zawsze możesz na nas liczyć.

Dział handlowy:

Kontakt:

+48586888700