NM-D otrzymało nagrodę Diamentów Forbesa 2022

Do naszej gabloty trafia kolejna nagroda!

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować iż NM-D otrzymała zaszczytny tytuł Diamentów Forbesa 2022 w dziedzinie usług inżynieryjnych.

Dziękujemy:

Jesteśmy dumni, że mogliśmy znaleźć się na liście najlepiej rozwijających się firm w Polsce. Nasza wiedza i indywidualne podejście, które od wielu lat staramy się rozwijać przynoszą oczekiwane rezultaty, które zauważają zarówno nasi partnerzy jak i klienci, mogący liczyć na profesjonalną obsługę swoich przedsiębiorstw na każdym etapie kontaktu z NM-D.

Zaistnieliśmy w 2012 roku, lecz nasze doświadczenie w branży automatyki i pneumatyki sięga kilkunastu lat wstecz. Stworzyliśmy podwaliny firmy oparte na  niezbędnej wiedzy z zakresu najnowszych technologii. Współpracujemy z największymi i najbardziej innowacyjnymi producentami technologicznymi. Otoczyliśmy się profesjonalistami, dla których ta branżo to nie tylko praca, lecz także pasja. Zbudowaliśmy własne zaplecze magazynowe oraz rozbudowaną sieć kontaktów i logistyki zapewniającą ciągłość dostaw z całego świata.

,,Podłączamy przemysł w chmurę. Jeszcze nigdy świat automatyki nie był tak blisko świata IT, to przełomowy moment i nie chcemy być biernym świadkiem tej ogromnej zmiany, a aktywnie w niej uczestniczyć i umożliwiać naszym klientom optymalną adaptację do nowej rzeczywistości.”

Konrad Kopeć

Prezes I CEO, NM-D

Zapoznaj się z artykułem poświęconym naszej firmie