Certyfikacja SIEMENS Approved Partner

NM-D Certyfikowanym Partnerem firmy Siemens

Od początku naszej działalności współpracę z naszymi klientami opieramy o renomowanych producentów. Firma SIEMENS jest przykładem naszej pogłębiającej się pozytywnej współpracy, dzięki której możemy oferować rozwiązania oparte o najnowsze technologie dedykowane do przemysłu.

SIEMENS APPROVED PARTNER:

Lata współpracy zaowocowały w tym roku uzyskaniem statusu „SIEMENS APPROVED PARTNER” (Certyfikowany Partner firmy Siemens).

SIEMENS APPROVED PARTNER to globalny program certyfikacji sieci Partnerów według jednego, światowego standardu gwarantującego dostępność do wiedzy eksperckiej w zakresie rozwiązań automatyki przemysłowej i techniki napędowej bazujących na produktach i systemach firmy SIEMENS.

Siemens Approved Partner to Standard Jakości

Firma Siemens przywiązuje wagę do tego, co wyróżnia ją jako całość: wiedzę fachową, profesjonalizm i jakość. Dlatego kluczowym aspektem programu partnerskiego jest ciągłe kształcenie poprzez indywidualne ścieżki kwalifikacji i certyfikacji oparte na jednolitych globalnych standardach. Dzięki temu klienci i nasi partnerzy korzystają z tych samych wysokich standardów jakości na całym świecie.

Jakość rozwiązań poprzez zastosowanie optymalnych produktów dla określonych wymagań
Jakość ekspertów najnowsza wiedza przekazywana podczas regularnych warsztatów i audytów
Jakość doradztwa dzięki cennym efektom synergii uzyskanym przy ścisłej współpracy z firmą Siemens
Jakość projektu w wyniku ukierunkowanej współpracy w całym procesie produkcyjnym
Jakość produktów i usług dla wydajnych i bezpiecznych rozwiązań inwestycyjnych opartych na najnowocześniejszej technologii
Jakość dostaw dzięki niezawodnej dostępności produktów i prostym, wysoce wydajnym procesom logistycznym
Jakość usług najwyższy poziom dostępności maszyn i urządzeń

To wyraźne przywiązanie do najwyższej jakości jest głównym kluczem sukcesu naszego programu partnerskiego dla przemysłu.

silniki elektryczne i napędy

Wsparcie techniczne:

Kontakt:

Poznaj Siemens:

Przejdź: