+48 58 688 87 00 biuro@nm-d.pl

O nas

Nasza historia, choć stosunkowo krótka jest warta poznania.
Jesteśmy dumni z każdego roku naszej działalności i jesteśmy pełni optymizmu co do nadchodzącej przyszłości, bo wiemy, że przemysł to przyszłość, a my chcemy się stać jej częścią, dlatego

;

2012

Miasto z morza i marzeń

To właśnie w urokliwej i pięknej Gdyni powstała nasza centrala.
Od początku powstania 
budowaliśmy swoją pozycję nie tylko jako dystrybutora komponentów branży automatyki przemysłowej, zależąło nam na stworzeniu firmy opartej na wiedzy i wykorzystywaniu jej w przemyśle.

2013

Zespół

Firma to nie tylko produkty i usługi, lecz przede wszystkim ludzie, dlatego otoczyliśmy się profesjonalistami, dla których ta branżo to nie tylko praca, lecz także pasja.

To właśnie oni tworzą nasz zespół i to oni udzielają wsparcia technicznego i sprzedażowego.

2014

Rozwój

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w budowanie relacji zarówno z klientami jak i producentami podzespołów nasza sieć dystrybucji powiększa się o kolejnych liderów swoich dziedzin.

;

Nasi partnerzy...

Poznaj wszystkich

2015

Rozbudowa

Chęć dostarczania najwyższej jakości usług doprowadziła do powstania naszego własnego zaplecza magazynowego liczącego tysiące produktów. Pozwala nam to zapewnić ciągłość dostaw i skrócić czas realizacji zamówień.

;

Nasze portfolio tworzą wszyscy najwięksi producenci branżowi.

Nasz magazyn liczy tysiące podzespołów, setki grup produktowych i dziesiątki rozmaitych wariantów, również tych trudno dostępnych.

Oferujemy rozwiązania, które są niezbędne do zachowania ciągłości pracy maszyn, ich konserwacji oraz rozbudowy.

Posiadamy rozbudowane zaplecze logistyczne zapewniające ciągłość dostaw do każdego zakątka świata.

Zakupu dokonasz szybko i wygodnie - online, stacjonarnie lub u Twojego opiekuna handlowego.

2016

Partnerstwo

Nasze kompetencje są rozwijane przez najbardziej innowacyjnych producentów, zostały sprawdzone licznymi testami, egzaminami i są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.
O naszej renomie świadczą liczne tytuły nadane nam przez światowych gigantów w postaci oficjalnego i autoryzowanego partnera oraz wyłącznego dystrybutora swoich rozwiązań.

2017

Gazele Biznesu

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

2022

Diament Forbesa

Diamenty Miesięcznika FORBES to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku.

Cały artykuł...

2022

Diament Forbesa

Diamenty Miesięcznika FORBES to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku.