+48 58 688 87 00 biuro@nm-d.pl

Własne zaplecze magazynowe

Na naszym magazynie znajdziecie tysiące produktów, które są niezbędne do zachowania ciągłości pracy Waszych maszyn, ich rozbudowy oraz konserwacji. Oferujemy najnowocześniejsze produkty od światowych liderów branży automatyki i pneumatyki. W naszej ofercie znajdziecie również te mniej popularne produkty, oraz takie, których próżno już szukać w oficjalnej dystrybucji producentów.

Szkolenie ABB- sterowniki PLC, panele HMI i napędy

Wymagamy od siebie jak najwięcej dlatego stawiamy na ciągły rozwój, tym razem ten rozwój zapewniła nam firma ABB zapraszając nas na szkolenie eksperckie z zakresu systemów automatyki PLC i HMI oraz swoich napędów.

Twórz PROjekty z naszą pomocą!

Chcesz wcielić w życie jedną ze swoich wizji? Masz pomysł, ale nie wiesz jakie kroki podjąć? Twoja linia wymaga unowocześnienia? A może chcesz przy jednoczesnym oszczędzaniu zasobów zmaksymalizować produktywność swoich maszyn?

NM-D wsparciem technicznym produktów SMC

Zespół NM-D jest wykwalifikowanym wsparciem technicznym ze wszystkich możliwych grup produktowych firmy SMC. Posiadamy niezbędną wiedzę o każdym oferowanym przez nas produkcie co potwierdzają otrzymane przez nas certyfikaty.

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem, który posiada własne zaplecze magazynowe, jesteśmy również profesjonalnym wsparciem technicznym i produktowym marki SMC w Polsce.

NM-D otrzymało nagrodę Diamentów Forbesa 2022

NM-D otrzymała zaszczytny tytuł Diamentów Forbesa 2022 w dziedzinie usług inżynieryjnych. Jesteśmy dumni, że mogliśmy znaleźć się na liście najlepiej rozwijających się firm w Polsce. Nasza wiedza i indywidualne podejście, które od wielu lat staramy się rozwijać przynoszą oczekiwane rezultaty, które zauważają zarówno nasi partnerzy jak i klienci, mogący liczyć na profesjonalną obsługę swoich przedsiębiorstw na każdym etapie kontaktu z NM-D.

Podsumowanie Warsaw Industry Week 2022

Tegoroczna edycja Warsaw Industry Week 2022 zgodnie z oczekiwaniami okazała się być jeszcze większym wydarzeniem branżowym niż wszyscy zakładaliśmy, są to bez wątpienia najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce, a dzięki doskonałej lokalizacji oraz...

NM-D oraz IXON na targach Warsaw Industry Week 7-9 Listopada 2022

Wspólnie z firmą IXON, której jesteśmy oficjalnym partnerem mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w targach branżowych Warsaw Industry Week, które odbędą się w dniach 7-9 Listopada 2022.   Na naszym stoisku zaprezentujemy rozwiązania marki IXON, gdzie...

5 sposobów na poprawę wydajności serwisu maszyn na zakładach przemysłowych dzięki IXON

Przemysłowe technologie IoT pozwalają producentom maszyn na zdalny dostęp do ich produktów oraz analizę danych w celu ich lepszego wykorzystania. IXON oferuje ogromne korzyści w zakresie wspierania inżynierów w zwiększaniu wydajności ich usług terenowych w codziennej...

NM-D jedynym w Polsce dystrybutorem oferty sterowania ABB

W dniu dzisiejszym tj. 01.09.2021 nasza firma rozszerzyła umowę o współpracy z firmą ABB przejmując tym samym obsługę rynku w Polsce w zakresie dystrybucji komponentów systemów sterowania ABB: sterowników programowalnych oraz paneli operatorskich i stając się jedynym...

NM-D Oficjalnym Partnerem IXON B.V. w Polsce

Od stycznia 2021 firma NM-D jest jedynym, oficjalnym dystrybutorem w Polsce firmy IXON B.V. - innowacyjnego producenta rozwiązań chmurowych IIoT dla przemysłu. Firma IXON jest producentem rozwiązań IIoT usprawniających zarządzanie instalacjami oraz maszynami i całymi...

Nasi producenci

Nasze usługi

Kompletacja Dostaw

Skracamy czas dostawy dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i obsłudze zamówień z własnego magazynu.

Najnowsze technologie

Globalne marki dostępne lokalnie. Współpracujemy z uznanymi w branży producentami.

Wsparcie techniczne

Wspomagamy naszych Klientów podczas projektowania, programowania i testach aplikacji.

Migracje systemów

Zapewniamy migrację systemów sterowania opartych na urządzeniach wycofanych z produkcji (SIMATIC S7-300).

Sprzedaż internetowa

Sprawdź naszą aktualną ofertę jeżeli szukasz konkretnego produktu.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu programowania i konfiguracji oferowanych przez nas urządzeń.

witaj w świecie automatyki

Poznaj nas, naszą ofertę i naszych partnerów.

Zebraliśmy w tym miejscu kompleksowe zaplecze produktowe i merytoryczne, które pomoże Ci się rozwinąć, eksploruj naszą stronę i ciesz się zawartą tu wiedzą.

Nasz zespół konsultantów i wsparcia technicznego jest do Twojej dyspozycji, aby się z nami skontaktować kliknij na ikonkę w prawym dolnym rogu.

Sterowanie i wizualizacja

Szeroka oferta systemów automatyki SIMATIC S7, SIMATIC HMI prod. SIEMENS.

Kompleksowe systemy automatyzacji SYSMAC prod. OMRON

Nowoczesne rozwiązania Web Paneli z systemami Android, Linux oraz stacje operatorskie prod. ESA Automation.

Panele operatoskie

Poznaj produkty

Zdalny dostęp do maszyn i monitoring produkcji

IXON to nowa platforma  pozwalająca na zdalną kontrolę nad systemami automatyki niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. 

Platformia IXcloud  w połączeniu z urządzeniem IXrouter dostarcza kompleksowe i intuicyjne rozwiązanie w zakresie zdalnej konfiguracji, archiwizacji oraz wizualizacji systemów automatyki.

Połącz się zdalnie z systemem sterowania, nadzoruj parametry produkcyjne, dokonuj zmian online jeżeli to konieczne. Wyjazdy serwisowe to przeszłość!

Poznaj IXON

Nowe możliwości

Silniki i napędy

Wysokiej jakości silniki elektryczne niskiego napięcia prod. ABB oraz SIEMENS

Przemienniki częstotliwości do szerokiego spektrum zastosowań: od prostszych aplikacji pompowych i wentylatorowych do bardzo zaawansowanych zadań transportu, młynów i aplikacji dźwigowych

Dysponujemy przemiennikami flagowych producentów: ABB, OMRON, SIEMENS, YASKAWA.

Łączenie i zabezpieczenie

Aparatura zabezpieczająca i łączeniowa do systemów rozdziału energii i zasilania kompleksowego aplikacji przemysłowych.

Wyłączniki mocy NN do 6300A, zabezpieczenia zwarciowe i silnikowe zabezpieczenia przeciążeniowe, styczniki mocy i pomocnicze przekaźniki elektromechaniczne stanowią pełny asortyment do budowy każdego systemu rozdziału energii gwarantując ciągłość zasilania oraz pewność zabezpieczeń ludzi, maszyn i urządzeń.

Wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy?

Aparatura sygnalizacyjna i sterująca

Nowoczesny design, estetyka i wysoka jakość wykonania komponentów aparatury sygnalizacyjnej pozwoli na zaprojektowanie i wykonanie systemów sterowania.

Ogromną zaletą serii SIRIUS ACT jest możliwość szybkiej konfiguracji i integracji ze sterownikami programowalnymi bez konieczności wykorzystywania wejść i wyjść.

Wspieramy naszych klientów przy projektowaniu i konfiguracji systemu SIRIUS ACT z użyciem komunikacji IO LINK lub PROFINET.

Sterowanie i sygnalizacja

Poznaj produkty

Bezpieczeństwo maszyn

Oferujemy dobór urządzeń pod kątem zapewnienia określonego poziomu bezpieczeństwa wynikającego z analizy oceny ryzyka.

Dysponujemy szeroką ofertą produktową do zabezpieczeń: maty bezpieczeństwa, skanery, kurtyny, wyłączniki krańcowe, wyłączniki linkowe, rygle, przekaźniki bezpieczeństwa oraz sterowniki bezpieczeństwa.

W ofercie komponenty bezpieczeństwa: SIEMENS, OMRON, PILZ, SICK, Pepperl+Fuchs.

Bezpieczeństwo

Poznaj produkty

Pneumatyka

Wiele aplikacji maszynowych w przemyśle poza energią elektryczną wymaga dostarczenia innego medium jakim jest sprężone powietrze.

Uzupełniamy naszą ofertę sterowania o kompleksowe portfolio firmy SMC – czołowego producenta komponentów pneumatyki.

Stacje przygotowania powietrza, siłowniki pneumatyczne, zawory i wyspy zaworowe oraz pełna gama asortymentu uzupełniającego SMC pozwoli na realizację praktycznie każdego zadania w przemyśle, gdzie wymagane są pneumatyczne urządzenia wykonawcze.

Wsparcie sprzedaży

Potrzebujesz pomocy?

Zaistnieliśmy w 2012 roku, lecz nasze doświadczenie w branży automatyki i pneumatyki sięga kilkunastu lat wstecz.

Zbudowaliśmy podwaliny firmy oparte na niezbędnej wiedzy z zakresu najnowszych technologii.

Otoczyliśmy się profesjonalistami, dla których ta branża to nie tylko praca, lecz także pasja.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy tworzą nasze działy handlowe, logistyczne i wsparcia technicznego.

Rozwijamy się zarówno jako firma, jak również jako jednostki dzięki licznym szkoleniom i dostępowi do zaawansowanych materiałów.

Stworzyliśmy własne zaplecze magazynowe oraz rozbudowaną sieć kontaktów i logistyki zapewniającą ciągłość dostaw z całego świata.

Współpracujemy z największymi, najbardziej innowacyjnymi i cenionymi producentami technologicznymi.

Pogłębiamy relacje z naszymi partnerami oraz klientami z całego świata, co przekłada się na rosnące zaufanie do naszej marki.

Edukujemy innych poprzez nasz blog, który służy jako baza wiedzy i wsparcie techniczne oraz prowadzimy szkolenia z zakresu programowania i konfiguracji oferowanych przez nas urządzeń.

Wyślij do nas krótką wiadomość, a niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dane adresowe:

NM-D Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.
Ul. Krzywoustego 12
81-035 Gdynia

NIP: 9581661356
REGON: 221743945

Biuro Obsługi Klienta

Tel: +48 58 688 87 00
e-mail: biuro@nm-d.pl

Godziny pracy:
08:00 – 16:00 (Pn-Pt)

Dane adresowe:

Bank PKO BP 2-gi Oddział w Gdyni
(PLN) 79 1020 1853 0000 9302 0185 4777
(EUR) 74 1020 1853 0000 9202 0185 4819